View Single Post
  #158 (permalink)  
Vechi 10 oct 2011, 10:30:40
silviadm's Avatar
silviadm silviadm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 30 mai 2011
Locaţie: bacau, Italia
Vârsta: 34
Dieta: personalizata/hipocalorica
Date: 164cm, 55kg
Mesaje: 3.744
Aprecieri acordate: 619
Am fost apreciat(a) de 763 ori in 553 mesaje
Implicit Re: Grupul De 3x slabute - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de tynna Vezi mesajul
Fetele mele aici sunt , iar cu voi ..
V-am tot citit dar nu prea am avut timp sa scriu, si meniurile le-am notat pe un carnetel, dar in fiecare zi de marti le salvam..sa nu dezamagesc pe nimeni .
Felicitari pentru fiecare suta de grame, si pentru locul 2
Eu am mancat foarte prost, toate poftele mi le-am facut, dar de 2 zile deja tin dieta . Noroc cu sportul ca nu m-am mai ingrasat, si chiar daca n-am slabit macar am pielea mai tonifiata.. Va pupacesc
Citat:
Anterior postat de gugulusa Vezi mesajul
Salut dragele mele,
Trebuie sa motivez de ce nu mi-am setat nimic saptamana trecuta: pt ca nu am facut nimic pt dieta... dar nimic si nu mi s-a parut corect sa setez ceva. Stiu ca pt echipa era bine si frumos dar asa am considerat eu ca e corect.
Vad ca suntem oricum pe locul 2.... si asa...

Si uitandu-ma in urma vad ca nu am slabit mai deloc... nu am realizat ce speram si vad ca nici cu concursul pe rol nu m-am mobilizat serios spre slabire.
Nu pierd speranta de a fi slabuta dar ma gandesc serios oare ce-i de facut in cazul meu...

Va pup si imi cer scuze daca v-am dezamagit.
Saptamana asta voi fi mai cuminte si voi seta tot... deja ieri am fost la sla si azi ma duc iar deci sportul va fi acolo.
pupici
Dragele mele am ajuns la sfarsitul concursului ....va repet nu conteaza pe ce loc suntem...nu conteaza ca n'am ajuns la targhetul dorit important e s nu ne pierdem ambitia
eu azi voi face poze si le voi pune...nam program de colaj s fac una asemanatoare....voi face una de cum arat acum din fatza si gata
app eu sapt aceasta am mai scazut 600g
ast rezultatele si setarile voastre...
a si ca acum am descoperit o noua dieta eficienta ...RECOMAND DIETA RINA90+SPORTmin 3 ori pe sapt
__________________
jurnal-silviadm
silviadm, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1932 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1415 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1674 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat