View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 15 oct 2010, 20:29:09
mvthebest's Avatar
mvthebest mvthebest este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Relatie la distanta

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul
ai dreptate nu-ti pot spune cat de greu este.si la noi au existat momente in care am crezut ca nu va merge...dar uite ca au fost sentimentele mai mari si au trecut 3ani si apoi ne-am mutat impreuna...eu eram in liceu cand ne-am cunoscut,dadeam bacul in anul ala ..m-au ajutat mult incurajarile lui si am prins incredere in el...iar cand el mi-a declarat dragostea lui i-am zis ca nu il cred ca nu se poate infiripa asa ceva pe net.si uite ca m-am contrazis singura.
ce-i drept nu as mai lua-o niciodata de la capat,nu as mai trece niciodata prin asa ceva.e extrem de greu sa nu fii langa persoana iubita atunci cand ii duci dorul.mai ales ca fiecare munceam si nu puteam pleca de la serv ca sa ne intalnim cand voiam.pe deasupra eu mai eram si cu facultatea
nu as sfatui pe nimeni sa caute iubirea pe net....dar daca se intampla ii incurajez ca se poate dk este incredere,sentimente
Asa e,e foarte greu dar nu imposibil.
Eu cred ca iubirea exista in orice situatie.
In primul rand la relatiile acestea cred ca este cel mai important sa ai incredere in el ,iar dupa sa va iubiti mai presus de orice.
E bine cand se termina cu bine Sau abia acum incep momentele cele mai frumoase ale relatiei.
E bine cand unul dintre ei vor sa faca pasul cel mare,sa se mute la celalalt. E clar ca nu este usor deloc.

La unele cupluri intervine si familia ,,Nu puteai sa-ti gasesti unul de aici,l-ai luat fix de pe internet''.
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat