View Single Post
  #1600 (permalink)  
Vechi 30 iun 2010, 19:13:53
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Mailin-Planul meu

Citat:
Anterior postat de mailin Vezi mesajul
VENNTOOOO CE POZA AI tu esti?
Multumesc de vizita, si eu sunt la fel cu timpul...oare cand vom avea timp?? Parca tot mai scurt se face in ultima vreme. Nici eu nu prea am mai umblat prin alte casute , dar sper ca in curand sa bantui iar prin forum pe aici
Multumesc, si multumesc verii (cu toate legumele si fructele ei) ca pot sa ma tin de mancat sanatos si de sport. Trebuie sa ajung si eu cu un text verde la ticker, ca si tine
te pup ai grija de tine, si ne auzim pe aici
As vrea eu..dar asa vreau sa arat(daa, in visele mele)Mi-am pus poza asta la avatar sa-mi aduc aminte mereu ca tre sa continui cu sportul pt tonifiere acum..cam greut pt o lenesa ca mine da tot am reusit sa ma tin pana acum de juma de ora pe zi de sport
Exact asa ma plangeam si eu pe undeva pe aici, ca parca as vrea sa fie ziua mai elastica, sa trag de ea sa o lungescEu cred ca la iarna in loc in fata sobei cu andrelele o sa avem timp atunci de chatting mai mult, acum chiar nu se mai poate, e vreme frumoasa, nu se mai sta in casa(cel putin aici la mine)
Si eu sunt fericita de fructe si legume, profit cat pot in fiecare zi
Pup si spor in ceea ce ti-ai planuit..apropo, planul cu barul in ce faza mai e?
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]