View Single Post
  #1615 (permalink)  
Vechi 26 ian 2011, 22:09:31
Cassy's Avatar
Cassy Cassy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 10 iul 2010
Locaţie: bv, Romania
Vârsta: 27
Date: 162cm, 70.6kg
Mesaje: 1.721
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
uite ca de cand am intrat in concurs,te-am parasit drag jurnal.dar maine o sa petrec mai mult aici.maine stau degeaba,ma refer la invatat,merge o pauza intre examene,dar poimaine ma [un iar pe treaba.deci maine ma trezesc,iau md,gatesc si fac sport,clar!fara indoiala.pentru ca vreau rezultate duminica la cantar!acum te las,ma bag la plapumica,sa ma incalzesc un pic.si as vrea sa fac un pic de sport daca nu vine somnu cu pasi grabiti.daca vine promit sa recuperez maine!si dimineata si seara!noapte buna!:*
Cred ca toate ne-am cam "parasit" jurnalul de cand cu concursul. Dar asta nu inseamna ca-l lasam sa se puna praful pe el.
Asa te vreau ! Sport , sport si iar sport ! E singura solutie pentru o minte/un corp sanatos/armonios !
Succes pentru duminica. Cat mai multe sute de grame in minus !
__________________
Jurnal Cassy--->http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...assy-4746.html

__________________________________________

Mancarea-i un minut pe buze si o viata pe solduri !
Cassy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2208 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1691 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1692 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]