View Single Post
  #16156 (permalink)  
Vechi 28 nov 2013, 08:49:52
rommyna's Avatar
rommyna rommyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Neata fetelor! Va multumesc mult pentru povestile cu bebei Noi suntem bine, am inceput o noua zi de munca, nu foarte entuziasmata, dar asta stiti deja.


M-am trezit greu si obosita, nici nu stiu de ce. Cert e ca ieri nu m-a luat somnul toata dupa-amiaza, desi un somn de cateva ore mi-ar fi prins numai bine Dar nu-i nimic, m-am uitat la seriale. Aseara am mers cu sot la cumparaturi, mi-am luat absorbante maxi si chilotei de baba Pregatesc usor-usor geanta pentru spital. Ma gandesc ca poate este devreme, dar vreau sa stiu ca le am in casa. Mai trebuie sa-mi iau doua camasi de noapte pentru alaptat si niste slapi. A si deodorant, gel de dus fara parfum, ca sa nu il deranjeze pe cel mic
Propriu-zis voi pregati geanta dupa 1 ianuarie, de fapt dupa vreo 10 ianuarie

Miha, Sebi al tau este un dragut, a facut si el falcute, parca s-a mai implinit si ce zambet scump are!

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul
Buna dimineata!

Fetelor, ce parere aveti de produsele cosmetice utilizate in primul trimestru? sunt ceva interdictii? vb de parfumuri, oje, nemachiata oricum nu ies din casa, de vopsit nu ma mai vopsesc de mult timp...
Lore, eu nu am avut nicio interdictie in ceea ce priveste utilizarea produselor cosmetice. Doar nu m-am vopsit. Chiar l-am intrebat pe dl dr. daca-i vreo problema ca imi fac unghiile si altele si mi-a zis ca nu. Nu ai de ce sa-ti faci griji. Cauta sa vezi ce informatii gasesti pe net, dar cel mai important, vezi ce-ti recomanda doctorita Intotdeaua ce zice ea este cel mai important
L.E. Dar ce ticker frumos aveeeeeemmmmmmmm!

Pupici tuturor si o zi frumoasa! Din minunatia de zapada de ieri dimineata nu a mai ramas decat frigul si fleoscaiala
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln


Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui rommyna:
LOREDANA99 (28 nov 2013), Madalina Nenciu (28 nov 2013), rainbow (28 nov 2013)