View Single Post
  #1625 (permalink)  
Vechi 22 aug 2010, 21:11:19
RaluRalu's Avatar
RaluRalu RaluRalu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iun 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 44
Date: 164cm, 61.3kg
Mesaje: 3.563
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
VAI ,mami Ralu ,este groaznic !!!!!saracul
Doamne ajuta-l !!! si nu ai aflat nimik??? starea lui este stabila???(esti tu destul de nacajita si te mai stresez si eu cu intrebari)
Nu ne indispui,sunt alaturi de tine,imi pare sincer rau!!!
Mami ,trebuie sa papi ceva ,oricat de putin,sa nu te imbolnavesti si tu!!! cred ca nu poti ,dar incearca ,ok???
Sa ne dai de veste cum afli ceva!!!
Offf, e o poveste atat de lunga! Ma simt ca dracu.. Aiurea rau de tot... Pentru ca ieri am vorbit cu el pe mess si ne-am cam ciondanit un pic... Apoi am primit un ultim e-mail de la el cum ca avea programata o cursa de motociclete dar ca a anulat-o si ca rau a facut ca viteza alunga grijile, gandurile... I-am scris pe urma vreo 3 sms-uri si efectiv l-am rugat sa nu mearga la cursa... L-am sunat dar nu mi-a raspuns... Stiam ca e abatut... Toata noaptea m-am gandit numai la asta... La cursa asta nenorocita... Si azi dimineata toata panica, toata teama mea s-a adeverit... Si ma simt vinovata... Puteam sa fac mai mult mai ales ca imi spusese in aceeasi zi ca vrea sa se retraga un pic, ca lumea s-a saturat de el si ca, de fapt, si el s-a saturat de el In fine... E mai lunga povestea si trista
Ma rog pentru el clipa de clipa! Ultima data cand am vorbit cu iubi era la fel... Intr-o stare critica
De papat chiar am incercat sa pap... Am stat cu mancarea langa mine toata ziua dar efectiv nu pot sa mananc... O sa vad cum fac... Poate trag si eu o fuga pana la el... Desi nu stiu daca pot sa plec de la serv. Plus ca nu ma simt in stare... Dar trebuie pentru el...
RaluRalu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
RaluRalu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2060 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1543 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1027 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]