View Single Post
  #1631 (permalink)  
Vechi 22 mai 2012, 06:12:04
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Puiul meu drag..io socata am fost mereu..nu cred ca-mi trece vreodata..dar nu e de la cutremur....nu glumesc..sunt in alerta cu urechile..si mi se pare ca ba tremura una..ba se aude nu-sh ce..dar o sa-mi treaca...toate trec..nu?ai facut turbofire?..n-am chef..ce fac??Ai la oferta un sut,doua.....
Buna dimineata,draga mea!
Te cred ca esti in alerta, mai ales ca am citit pe net ca a avut 24 de replici pe timp de noapte.... DOamne fereste...
A fost si la noi unul azinoapte....La hotel s-a simtit foarte putin,dar m-au sunat de acasa sorela si iubi, speriati si fascinati si uimiti in acelasi timp sa ma intrebe daca l-am simtit, ca tremura patul si zdrancaneau toate usile la dulapuri...Mie mi-i frica de asa ceva....Bine ca aici a fost slabut...Desi tot se simt din astea slabute...Sper ca nu urmeaza ceva puternic....

Ai grija de tine,draga mea!Da?
EU da, am facut Turbo fire!Ieri am facut 45 Ez class iar azi am HIIT 20 in program+10stretch si daca am timp mai adaug si TJ cardio party 2 ca parca am chef de ce e pe acolo

Am iubita suturi, la mare oferta!Stii ca sunt prompta cand e vb de asta!Cere-mi numai!O sa fiu cat pot de blanda cu tine!

Pupici!ZI buna!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]