View Single Post
  #1632 (permalink)  
Vechi 01 aug 2010, 11:10:45
dorina21's Avatar
dorina21 dorina21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: personalizata
Date: 156cm, 54.6kg
Mesaje: 27
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

buna fatelor...nu am intrat de ceva timp pe site k am fost plecata din tara si nu am avut timp de internet,stiti voi cum e cand e concediu uitam de telefon,de calculator de toate si distractie la maxim.dar bineinteles nu am renuntat la dieta.am avut grija ce mananc,dar nu m-am putut abtine si am mai gustat si cate ceva dulce.cu sportul mai greu,m-am rezumat la inot,plimbari si mult dans.oricum sunt fericita k nu am pus nici o suta de grame,din contra am mai slabit acolo cam 500gr.sigur nu e mult dar cred k e foarte bine. nu prea reusesc sa fac nimic cu burtica si colaceii si am zis sa incerc poate ma ajuta asta.va pup si va doresc o zi minunata.
dorina21, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1626 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1109 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 593 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de sunshine; 01 aug 2010 at 11:24:54. Motiv: Specificare marca comerciala pana in 30 mesaje