View Single Post
  #1635 (permalink)  
Vechi 22 mai 2012, 14:43:16
ella 78's Avatar
ella 78 ella 78 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Dienut...aici spunea cumnata-mea ca a auzit la tv..ca urmeaza unul mai mare...io una am facut geanta..cu haine,schimburi,documente..am sa pun si niste banuti si-o sticla 2 cu apa....Sa dea Dumnezeu sa nu le folosesc niciodata...Nu mi-e frica de faptul in sine...mi-e frica de urmari...ca am copil...si mi-e sa nu mi se-ntimple ceva..io de aia ma tem..ca mai am de crescut la ea...mama mi-a murit cind aveam 19 ani..eram mare,munceam...dar daca ar mai fi trait...era mai bine...stiu ca intelegi ce vreau sa spun..n-am curaj...nici sa-mi spun mie..dapai sa le scriu aici...
Criss..mamica draga..ofertanti sunt la dat suturi..voluntari asisderea..la primit apai numa sa ne apucam de treaba ,trebuie......te astept pe aici..la rapoarte..
Andreuta mea...multumesc de urari iubita
Ralucel...n-am chefuit..am dormit...si azi as trage un pui de somn..dar mi-e casa..ca dupa cutremur...si eu sper sa nu mai fie..citesti mai sus un pic..si ai sa vezi de ce...
Lacra..tie ti-am zis in casuta...baga sport...descarcati turbofire-ul..e fenomenala femeia asta...si dupa ce te apuci nu-ti vine sa te mai opresti..mie mi-e tare dor ..azi cu siguranta o sa fac...altfel primesc suturi
Yana...am fost azi la urgente cu durerea mea de cap....ca i-am zis simtomele ce le am la o colega si m-a trimis imediat la spital....am facut TAC-ul...n-am nimic..adica am ceva..oleaca de creieras...si cam atit..mi-a zis ca e posibil sa fie de la sinuzita..si ca-mi atinge nu-sh ce nerv(de asta credeam ca se ocupa sotul)...si de aia..simt eu ce simt..oricum..mi-a zis sa fac si un RMN...dumnezeu stie ce-o fi...intrebam fetele...mama a murit din cauza unui vas de singe spart..la cap...asta nu se transmite,nu?.....
Tre sa ies acum...ma duc sa vad daca pot sta acasa si miine..ca tre sa ma duc pe la usile doctorilor(urasc pina la infinit asta)...si n-as vrea sa fac impresie urita nici la munca......Va poop pe toate...si ne mai auzim..sper sa intru pt a da raportul la sport.......-*