Subiect: Jurnal Alexik
View Single Post
  #1635 (permalink)  
Vechi 13 oct 2011, 14:47:20
BornCrank's Avatar
BornCrank BornCrank este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alexik

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul
DaNu stiu ce pana mea e cu bubele azi m-a vazut o prietena..a ramas ":-O!"sper sa-mi treaca.Btw , am vazut poza de la carnet.. ce-mi place cum am iesit

Uite si bautura
Iar in legatura cu concursul nostru.. cand incepem?
Nu trebuie neaparat sa scriem zilnic meniurile(zic eu) ..dar macar la 2 saptamani sa avem -1kg.Alte idei?

Si daca avem o pofta..o lasam la sf saptamanii ?

Da.Am venit ,am luat .Abia astept sa-mi vina carnetul
Heeey!!! FELICITARI!!! Ca tot ai adus ceva de baut aici...chin-chin!!! Dar pt astea asa ca mine care nu servesc alcool...n-ai adus si tu un ceai?



Cum a fost? Ce te-a pus sa faci?

La mine cred ca-i de la alimentatie, de cate ori mananc porcarii imi apar, am pe obrazul drept . Inainte nu foloseam fond de ten deloc, iar acum vreau nu vreau....folosesc. Si nu-mi mai trec.

Luni ai zis ca nu vrei, ce zici de marti? Pana atunci n-am chef...zau daca am chef de cantarit si alte alea.....
Nu mai scriem meniurile aici, dar le salvam, ce zici? Ca tu sigur tragi teapa si mananci sub 1000 cal. Referitor la dulce, eu zic sa mananci o data/sapt, ziua o alegi tu cand vrei.
Eu cred ca nu-i atat de relevant cate kg slabesti intr-o sapt, cat ce mananci, da e f bine - 500g/sapt.
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].