View Single Post
  #1639 (permalink)  
Vechi 22 mai 2012, 18:42:32
ella 78's Avatar
ella 78 ella 78 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Ralucule..nu te preocupa iubita..ca nu-iatit de negru.....eu una sunt o optimista...si azi cind m-am dus la doctora...mi-a zis''eu una nu te vad suferinda''..si ca sa intaresc cele spuse..am inceput sa rid...i-am zis ca m-am dus numa de zisul colegilor..ca io as fi stat pina lesinam..ca asa fac de obicei...de cutremure..hai sa nu mai vorbim..imi pare rau ca v-am bagat la idei...si ca va fac sa va ginditi la asta...o sa fie totul bine,da?Stiu eu asta.....si sanatatea mea la fel..nu ma las nicicum
Yana...am citit atunci cind m-ai intrebat de fete...si-am vrut sa-ti si raspund..dar m-am luat ba cu una ,ba cu alta si-am uitat...mea culpa...dar nu-i nimic..chiar nu e cazul sa-ti ceri scuze...facem inca unul,draga mea...cit de curind...tre sa-mi programez pap-testul..si tot atunci vreau sa-mi scot si steriletul...si am citit zeci de pagini pe internet ce sa fac si cum sa stau...sa iasa baiaaat..am calendarul in portofel..de luna viitoare imi iau si temperraturili...al meu poarta boxeri..desi nu-i plac..zic astia pe internet ca caldura..nu face bine la chestii si iese fata...i-am zis ca o sa-i pun ghiata..cind ne-om hotari.......tre sa ies...ca bat cimpii si tre a-si faca fiica-mea temele pe computer...sper sa intre si Cami..ca mi-e dor de ea
Va pooop dulshe pe toate...ciao,ciao....