View Single Post
  #16478 (permalink)  
Vechi 07 sep 2013, 14:51:58
myha's Avatar
myha myha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 nov 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 48
Dieta: alimentatie sanatoasa si sport
Date: 170cm, 66.8kg
Mesaje: 2.605
Aprecieri acordate: 5.736
Am fost apreciat(a) de 4.067 ori in 1.239 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna fetelor!
Am terminat treaba si am intrat sa va salut
Rozi tu ce mai trebaluiesti azi?
Mary acum am vazut ca ne asemanam f mult, nu numai la inaltime, ci si la kg...da...din pacate...azi am avut curaj sa ma urc pe cantar si...70 kg, sunt sigura ca am avut si mai mult dupa ce m-am intors din concediu dat s-a mai dus, o simt pe mine...asta este...mergem inainte.....
.....dar nu stiu cum...azi am facut placinta cu mere si sarmalute...ghici ce am mancat...bine ca nu am exagerat la cantitati si am facut si sport...iar pt. cina-doar un iaurtel
Serpi iubita iti doresc acum, in prag de sarbatoare a sfantului nume sa iasa soarele si pe strada ta, sa iesi din starea asta mai putin buna si sa fii sanatoasa si fericita!
Sanatate si fericire si pt. tinne Mary si tuturor sarbatoritilor din familiile voastre!
__________________
myha, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2066 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1549 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui myha:
angela av (09 sep 2013), claudia22 (07 sep 2013), Kamyy (08 sep 2013), rainbow (10 sep 2013), rozica1965 (07 sep 2013), sherpika (07 sep 2013)