View Single Post
  #16548 (permalink)  
Vechi 11 sep 2013, 07:30:06
maryg's Avatar
maryg maryg este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 19 feb 2010
Locaţie: ., Romania
Dieta: personalizata
Date: 170cm, 71.4kg
Mesaje: 1.496
Aprecieri acordate: 88
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 68 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna dimineata ,slabutelor!

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Neata fetelor!!!!
Mana mea incepe sa se desumfle........
Rozica,ma bucur ca esti mai bine !
"Am auzit"fara sa vreau ca tu slabesti la greu in ultimul timp !Ce faci mai deosebit?


Rainbow,multa sanatate la bb !E foarte bine ca te duci si la alt doctor,e bine sa mai cunosti si alte opinii.



Sherpika,sa ai grija de tine! Multe legume si fructe ti-ar putea da energia de care ai nevoie.Daca simti ca nu-ti mai prieste carnea,o perioada,nu e nicio problema !


Angela,spor la facut dulceata si la cumparaturi!


Kamy,sanatate micutei tale

Citat:
Anterior postat de sherpika Vezi mesajul
Angy, m-as duce, dar stii si tu, asta inseamna cheltuieli. Si in perioada asta chiar nu imi permit. O sa incerc sa ies pe aici, dar crede-ma, ma simt total anti-sociala si n-am chef de oameni, mai ales de oameni pe care nu-i cunosc. La sfarsit de saptamana cred ca o sa mai ies cu prietenii, pana atunci imi fac pregatirea psihologica .
Sherpika,important este sa iesi .Daca vei avea chef sa vorbesti cu cei din jur ,o vei face !E foarte bine ca iesi cu prietenii,ei te cunosc cel mai bine iar tu te vei simtii in largul tau.


Emy,drum bun !
Te asteptam cu drag!

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
asta e cazul care cel mai mult m-a facut sa ma simt rau,daca vreti sa vedeti cum cateodata oamenii nu mai sunt oameni,ci bestii..
The story of Baby Brianna Lopez - YouTube
Emy,tu iti faci singura rau!Cate cazuri nu sunt pe lumea asta si cati copii inca sunt abuzati in caminul lor si in momentul de fata.....mai bine nu stii! Este infiorator !
__________________

maryg, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1910 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1652 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui maryg:
angela av (11 sep 2013), claudia22 (11 sep 2013), Kamyy (11 sep 2013), rainbow (11 sep 2013), rozica1965 (11 sep 2013), sherpika (11 sep 2013)