View Single Post
  #1661 (permalink)  
Vechi 19 nov 2010, 21:40:43
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

[FONT="Arial"][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"]
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
: Am venit si eu ... asa ca ....
Drum bun Emy!!!! Si vezi mai papa ceva pe langa omleta


Ms, scumpo, am papat azi conform montydesi cam mult...o sa-mi calxulez acu si meniul si o sa-l postez


Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

Mi-ati pus gand rau deci?
Multumesc Anes, asemenea.
Maine e vineri...si vine weekendul , cred ca te bucuri , nu?
Eu de cand lucrez cu al meu la firma..nu mai am un program clar ca atunci cand mergeam la munci..lucram cand trebuie si atat.
Ce faceti in weekend?

: eram sigura ca stai singurica..of, imi pare rau, ca stiu cat iti lipseste al tau..Eu in weekend ma odihneeesccc...ma lafai in pat pana tarziu, si ma duc sa beau un lapte la cafenea..si iar ma lafaiesc, ca e weekend si gateste sotul




Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
Cred ca sambata va avea fiumio faza pe tara la concursul de interpretare ... Vom avea emotii
Succes!Ce frumos!Sa-i faci poze!!



Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
Fetelor ... in sfarsit a sosit ziua in care ma si tin de promisiune. Mi-am reinprospatat albumul
Am pus si poze cu culoare mea de dupa kickboxing-ul cu Jillian
Cum termin de raspuns fug, ca doar eu te-am sfatuit sa faci poze!ador pozele!


[QUOTE=Fulguta;408539][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Navy"][SIZE="3"]
Daca tu glumesti eu nu glumesc si o sa vezi poza la cantar in maxim 2 saptamani dar o sa arate 48 kg ca am de gand sa mai pun 1 kg si ceva pe mine ! La 48.5 kg ma simteam excelent !


Hai cu pozele!


Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul

Hai mai Emy ! Eu nu o las la intrare o iau cu mine in cabinet si o pun pe ea sa vb cu doctorul in locul meu !

Asa Emy razi de mine ! Lasa ca vezi tu cantarul meu peste o saptamana si ceva atunci sa vezi tu ce rad eu !


Eu nu va mai rup nimic,cred ca o sa se infiga taurul in fundul vostru ! Ca eu am rupt o gramada de bete si v-am inrosit fundul destul ! Eu zic sa va puneti protectie la popou !

Da Crina ,chiar asta seara am vb cu Aly la tel si ne aduceam aminte de noi la inceput ca am promis ca ramanem pe site chiar daca slabim...si uite ca suntem tot aici !

Sa vezi ce salata de fructe iti dau eu ! Daca o tin asa cu crevetii in curand o sa am gust de peste !

Emy este aproape 2 noaptea si eu rad de nebuna cand va citesc ,l-am trezit pe al meu de 2 ori !

Nu mai imi da idei Vidia ! Ca va treziti cu cireada de vaci si tauri si vrajitoare in casuta !

Sa o crezi tu ! Stii ca daca merge netul nu ma las pana nu va raspund !

Sa stii ca am sughitat si i-am zis Alynutei la tel dar am crezut ca vb Angi de mine ! Cand colo uite ce faceau fetele mele dragi ! Va iubesc mult pe toate !

Da ce am ras eu ieri, Fulga , pe butraDeci ai sughitatSi noi te iubim mult de tot, esti sufletul casutei!!


[QUOTE=Fulguta;408543]
Drum bun Emy si vreme frumoasa ! Sa aveti grija de voi ! Am ras si de ce ai povestit de al tau cu papa si de varza ta parsiva !

N-a mai ramas nimic din varza..
Ms, scumpa mea, chiar ca am avut drum bun, mi-ati purtat noroc!dupa furtuna de aseara ma asteptam la cine stie ce..in schimb a fost soare si frumos!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]