View Single Post
  #1663 (permalink)  
Vechi 29 mai 2012, 07:36:49
cris17's Avatar
cris17 cris17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 49
Dieta: hipocalorica si sport
Date: 168cm, 71kg
Mesaje: 2.152
Aprecieri acordate: 46
Am fost apreciat(a) de 117 ori in 30 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Dragele mele...multumesc de vizite...ma bucur ca nu ma uitati...ca eu sigur ma gindesc la voi...eu muncesc,muncesc,muncesc..simbata,duminica..si tot asa..in ultimele 2 luni am avut numai o simbata acasa....astept concediul...ca pe mama...sunt suuper obosita...sport...fac la munca o multime...si sper ca azi sa fac si turbo..ca ma simt mai bine..nu prea ma mai doare capul...siii cred ca am si scadere la cintar..numa ca nu reusesc sa ma cintaresc acasa...iar la munca-s ambalata...si la haine..dar si ca motor...Va pooop dulshe,dulshe pe toate..iubitele mele dragi..pe curind
Sa ai grija sa te hidratezi si mineralizezi destul...ca muncesti le temperaturi inalte...apoi sport la greu ...pierzi o multime de apa/saruri/minerale ... prin transpiratie
Se prea poate sa ai dureri de cap din aceasta cauza...citisem despre Hugh Jackman (desigur ) ca avea migrene tot timpul si a fost sfatuit sa bea mai multe lichide, ca pierde mult cu pregatirea fizica si repetitiile pentru spectacole, si de atunci umbla tot timpul cu sticla dupa el ... si a scapat de dureri

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
ella ce faci? venii si la tine in casuta sa vad de esti acasa. Ai grija cu munca..eu iti spun tie..dar ce-i pe creierul meu nu mai zic.. Am avut in vizita niste amici vineri seara si se uitau la noi cand le spuneam ca avem job full time amandoi, ca avem si cativa clienti cu businessul de-acasa pe langa joburile full time, ca facem si renovari singuri si nah..mai suntem si parinti..ca avem si doi copii ce trebuiesc dusi care pe unde ar enevoie. Si ne spuneau sa avem grija ca o sa picam..Noi ziseram ca ne dorim sa mai rezistam pana pe la sfarsitul anului si apoi din ianuarie anul viitor ne linistim... Doamne ajuta si sa fim sanatosi. La fel si voua va doresc..sa va linistiti cand ajungeti acolo unde doriti.

Eu nu am mai facut sport..dar astept cu nerabdare sa am timpul necesar sa ma apuc din nou.

Te pup Ella si sper sa ne intalnim zilele astea si .."in direct"
Fetelor, sunteti super grozave, dar... aveti grija si de voi
Corpul are nevoie de odihna ... functionati cu motoarele turate la maxim ... mai treceti si pe relanti/ralanti o vreme sa se recupereze corpul vostru
__________________