View Single Post
  #1665 (permalink)  
Vechi 05 oct 2011, 06:10:47
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Helloooo
Ma bucur pentru adidasii gasiti si pentru pofta de munca pe care-ai avut-o
A propos de tigaie si aragaz...... se gaseste in orice hypermarket si chiar in magazine mai marisoare o sticla de plastic galbena cu capac negru TRIUMF. Iti pui frumusel manusi si dai cu pensulica din sticla pe ce vrei tu sa iasa bec.... Si lasi cateva minute bune. Apoi cu partea aspra de la burete freci ..... mai mult mangai suprafata.....sa verifici daca e peste tot ok si-apoi clatesti. E grozav, mie nu-mi lipseste din casa...... in special pentru cuptor si cratiti. Am spalat si filtrul metalic de la hota asa... Ca bani e o bagatela..... dar merita sa-l ai in casa si sa nu te chinui...
Pupici si o seara frumoasa
Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Eu n-am avut niciodata probleme decat cand mi-a fost lene sa-mi pun manusile...... la cateva zile dupa folosire cu mana goala aveam senzatia ca mi se duce un rand de piele ....de fapt pielea era aspra. Atat.......Doar nu stau cu nasul in el.....
si eu tot triumf am pt aragaz si e ff bun,nici eu nu folosesc manusi cand spal cu el si nu am avut niciodata nimic...
Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
M-am trezit cu noaptea in cap cum nu m-am mai trezit de multa vreme ca sa pot sa stau si pe slabute de dimineata, asa cum m-am obisnuit vara asta.Evident ca nu am ce citi, dar mi-am facut damblaua.Imi termin micul dejun si ma pun pe imbracat. E un frigalau afara...

Pupici si o zi buna de slabit, fetelor!
neata
ce face scolarita noastra?waw nu-mi vine sa cred ca e Simi pe verde de la prima ora
o zi frumoasa draga mea ,te asteptam sa ne povestesti cum au fost primele cursuri
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante