View Single Post
  #168 (permalink)  
Vechi 08 dec 2011, 20:19:53
Rocsanna25's Avatar
Rocsanna25 Rocsanna25 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 29 mar 2011
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: Dukan
Date: 161cm, 71.4kg
Mesaje: 266
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Impreuna vom reusi!

Citat:
Anterior postat de jessik Vezi mesajul
ce faceti fetele.. in sfarsit s-a miscat cantarul.. am slabit 300 de grame. ieir nu prea am avut pofta de mancare.. si am mers la sport o ora jumate... trebuia sa il astept pe sot si nu mai venea.., pana la urma m-am dus pe jos.. nu e departe.. dar imi era frigut de la sala.. sper ca pana luni sa mai slabesc 700..ehe..
la sport am facut 30 cardio. 30 fitnes 30 bicicleta mai lent cu scaun cu spatar..
a si au la sala mingi din ce in ce mai grele mici.. si am facut cu una. exercitii pt brate,.. si aplecari laterale.. o sa mai fac poate imi fac si eu talie.. desi am citit ca ex cu greutate mai mare iti ingroasa talia.. dar presup cu greutate mai mica topeste grasimea.
ce ati papat voi azi..?
Bravo Jessik!!! Felicitari!!! Eu nu prea multe...nu am avut pofta de mancare...doar niste iaurt cu banana il el si niste ciorba cu perisoare de pui. Pe seara niste ficatei la gratar cu salata. Tu ce ti-ai propus?
__________________


Rocsanna25, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1886 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1369 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat