View Single Post
  #1696 (permalink)  
Vechi 03 mai 2011, 16:05:06
cristinelll's Avatar
cristinelll cristinelll este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 07 apr 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Dieta: Hipocalorica
Date: 162cm, 88kg
Mesaje: 239
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)

Citat:
Anterior postat de Flaviola Vezi mesajul
Pai acum vad foarte bine cum kg in plus au efect foarte mare asupra sanatatii. Noi ne gandim sa scriem la barza anul viitor, dar kg mi-au adus niste probleme de fertilitate, asa ca e musai sa le dau uitarii.

Te inteleg perfect. Eu un singur regret am de cand am fost insarcinata cu Luiza...aveam 96 de kg si stratul adipos era asa gros ca abia se vedea mogaldeata la ecograf Si am zis ca daca regret ceva asta e ca din cauza grasimii nu am reusit sa o vad pe micuta cand imi doream asa mult si eram asa entuziasmata Asa ca spor la treaba si Doamne ajuta sa vina barza

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul


Akm stiu pe cine tre sa torturez

Tz tz tz si cu cata placere o spui

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul

SI eu m-am trezit de dimineatzadeci nu e corect...
Uffff speram sa treaca ziua de munca foarte repede si usor si placut ca sa nu mai fi supi

Citat:
Anterior postat de gad Vezi mesajul
Muktumesc pentru incurajari,stiu ca acum o sa reusesc
Eu tin dieta Rina,am mai slabit cu ea insa nu ajung la 1000 de calori pe zi si in regulament spune sa depasim 1100 parca.Ce sa fac?
Sa maresti caloriile la 1100 ca altfel o sa aduci de fiecare data cate -2 puncte echipei super-fantasticele

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul



Masochiste mai sunteti
Hai sa fim 3 ca e numar magic
__________________
Am steluta cea mai dulce din intregul Univers
cristinelll, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1817 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1300 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 784 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de cristinelll; 03 mai 2011 at 16:08:23.