View Single Post
  #17 (permalink)  
Vechi 15 oct 2010, 20:36:03
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Relatie la distanta

Citat:
Anterior postat de mvthebest Vezi mesajul


Asa e,e foarte greu dar nu imposibil.
Eu cred ca iubirea exista in orice situatie.
In primul rand la relatiile acestea cred ca este cel mai important sa ai incredere in el ,iar dupa sa va iubiti mai presus de orice.
E bine cand se termina cu bine Sau abia acum incep momentele cele mai frumoase ale relatiei.
E bine cand unul dintre ei vor sa faca pasul cel mare,sa se mute la celalalt. E clar ca nu este usor deloc.

La unele cupluri intervine si familia ,,Nu puteai sa-ti gasesti unul de aici,l-ai luat fix de pe internet''.
asa este.ai mei nu au fost de acord cu asta.in principal tatal meu dar noi am avut relatia mai stransa si am mers mai departe in ciuda celor care au fost impotriva de la inceput si le-am demonstrat ca se poate.e foarte greu cand nu esti sprijinit si de cei din jurul tau...numai mami a fost de acord si a zis ca e viata mea sa ma gandesc bine daca asta imi doresc ,ca ea va fi intotdeauna alaturi de mine si ma va sprijuni atat cat se poate...acum si tata s-a potolit-a vazut ca nu are incotro ca eu voi face ceea ce mi-am propus si ii multumesc Domnului de ce parinti mi-a dat...
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante
Răspuns cu citat