View Single Post
  #170 (permalink)  
Vechi 11 aug 2013, 13:45:20
quarc's Avatar
quarc quarc este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 nov 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: No one ever drowned in sweat
Date: 190cm, 80kg
Mesaje: 634
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 52 ori in 40 mesaje
Implicit Re: Tribulatii despre studiu

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Eu nu inteleg de ce nu cauti fascinatia in alta parte, daca gasculitele de aici nu te asculta?!

As vrea sa vad cum raspunzi si tu la aceasta intrebare. Probabil intr-un mod "condescendent", la fel cum ai raspuns pana acum.
Probabil ca vreau sa ajut, in felul meu mai aspru si necizelat.
Am alergie la prostie asa ca ma tin cat mai departe de prosti. Dar ma doare sufletul cad vad oameni inteligenti care cad prada reclamelor si marchetingului.
Parca iau o pastila care le opreste mecanismele deductive. Citesc posturi pe aici si ma ingrozesc, se discuta subiecte avansate de nutritie, dar bazele sunt ignorate cu zambetul pe buze...pacat ca lumea prefera sa ignore totul si uita sa puna sub semnul intrebarii totul, includuv pe sine si propriile convingeri.
quarc, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
quarc, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2836 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2319 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat