View Single Post
  #17341 (permalink)  
Vechi 06 nov 2013, 20:36:54
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Neata buna...ploua si e tare urata vremea...
Rozy draga ,nu am patit nimic altceva...dar imi ajunge atat... cea mica din nou nu vine la noi,mi-e tare dor de bebel...cea mare cu tampitul ala...au fost 3 sfarsituri de sapt.in care eu am stat doar in circul lor...acum ca si-a deschis ochii si nu vrea sa se mai marite o suna de n ori pe zi...si nu vrea sa accepte ca s-a terminat... eu am ajuns sa fac crize de nervi doar cand aud sau vad ca vorbeste la telefon...sunt cu nervii intinsi la maxim...tot timpl ma tem sa nu se intample ceva...el nu crede sau nu vrea sa accepte ca am anulat nunta...aseara de exemplu nu a vrut sa-i rspunda la telefon si a sunat-o de 12 ori pana i-a raspuns... ma astept sa inceapa cu santajul ca se omoara daca nu mai e cu el...
Claudia cand te simti pregatita descarca-ti sufletul...o sa-ti fie mai bine...eu ieri am avut o cadere pshihica urata de tot,daca aveam vreun bloc turn sigur ma urcam pe el si incheiam socoteliile...
... am fost ca o leguma dupa criza nervoasa e ieri...deabea am putut sa ma tarasc pana la baie...azinoapte am avut tot felul de vise ciudate ,asta in reprizele de somn...dupa 5 m-am trezit si am mers in bucatarie,am spalat vase,facut salata de vinete de post si putina ordine...simt ca ma scufund intr-o gaura neagra si sunt constienta ca trebuie sa ies cu orice pret din starea in care ma aflu...
Serpiko,Pupu meu ,dragul de el a dormit cu mine si ieri odata ajunsa acasa nu s-a dezlipit de mine...mi-a tors si cuibarit in bratele mele...fata avrut sa-l ia la ea in camera si a sasait-o si scuipat...
... azi e inmormantarea colegului,nu o sa merg...nu ma simt in stare...
... ajunsa acasa sper sa reusesc sa fac macar o ciorba de post si poate orez cu legume... ghebele nu le-am scos de la dezghetat... acum sa vad ce-mi ofera si ziua de azi...
.. de dimineta am mancat salata de vinete in care am pus seminte de susan macinate,usturoi si ulei de masline...un ceai si paine cu dulceata de prune...
... la mine am de ieri ghiveci de legume,zacusca de fasole si castraveti murati...
... o zi linistita va doresc..


Of cate probleme!!!!!!!! Sper sa scapi repede de ele,sa redevii Angy pe care o stim noi!!!!!!
__________________
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui rozica1965:
angela av (07 nov 2013), myha (07 nov 2013), sherpika (06 nov 2013)