View Single Post
  #1737 (permalink)  
Vechi 06 apr 2013, 21:19:02
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Jurnal niculina04

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul
Holla Niculici dragut! si eu la Dukan imi faceam o groaza de dulciuri ...gen...budinca...chec de ovaz...cheese cake...chiar si ciocolata de casa ...asta imi placea la dieta asta, ca puteam manca dulciuri dietetice ...si bineinteles faptul ca dadea rezultate rapid!
Serios imi place dieta asta,nu_mi da batai de cap sper.... de fapt sunt sigura ca o duc pana la acapat doar ca partea cea mai grea abia cand se termina consolidarea incepeiar dc ma mentin 1 an atunci inseamna ca pot sa ma declar invingatoare pana atunci nu vreau sa ma entuziasmez ca datile trecute cand dadeam 5 jos in 2 luni si le puneam intr-o sapt ..........si ce bune sunt dulciurileam facut pasca sapt trecuta,azi facui briose pt maine si tot mai incerc........pe mine restrictia la dulciuri ma demoralizeaza si de asta cred ca nu reusesc cu personalizata ca mereu scap la dulciuri :D
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui niculina04:
LOREDANA99 (06 apr 2013)