View Single Post
  #174 (permalink)  
Vechi 27 apr 2010, 22:32:02
lalita's Avatar
lalita lalita este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2009
Locaţie: roma, Italia
Vârsta: 36
Dieta: dieta proteica personala
Date: 166cm, 74.7kg
Mesaje: 1.268
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Dieta Nicoleta Luciu

Citat:
Anterior postat de natalisha Vezi mesajul
Fetelor eu nu inteleg sincer un lucru cand intra cineva si zice ca stiti ca dieta nu face minuni ca nicoleta este operata ...etc, As vrea sa imi spun parerea aici da Nicoleta Luciu probabil si-a facut operatia respectiva da a slabit 45 kg timp de 6 saptamani (insa in diferite surse se spune diferit rezultatul ei, dar sa zicem) dar luati in considerare urmatoarele lucruri caci ea sa ingrasat doar timp de 9 luni sau ceva mai putin decat atat , nu a avut kg in plus pe care le purta cum o facem noi si eu inclusiv de ani de zile si vrem sa slabim minunat 45 intr-o luna ......eu vreau sa zic faptul ca dieta asta chiar da rezultate si asta conteaza caci de mentinut feteler este mult mai usor decat sa slabesti, de aia este greu sa o tii pana slabesti dar important caci are efect pentru ca eu am incercat innainte alte modalitati si nu puteam da nimic jos trebuia sa ma infometez, si la fiecare corp merge diferit procesul, si daca dai jos 5 kg deja tre sa fii multumita, si daca sincer dupa o dieta atat de drastica sa nu te mentii e deja chiar culmea...... ca doar pentru a slabi ai tinut dieta atunci ce rost are daca dupa vrei sa papi totul fara un control?....
Deci tu ai slabit acele kg cu aceasta dieta? Si in cat timp?
__________________
..love u puppy..
Răspuns cu citat