View Single Post
  #17460 (permalink)  
Vechi 13 nov 2013, 21:18:24
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

bUNA,scumpele mele prietene
Clau,imi pare extrem de rau,dar nu te lasa,mai ai sanse!stiu ca sunt costuri enorme,dar cu D-zeu inainte se va prinde embrionul data viitoare..

Rozi draga,si eu am o sora pe care o iubesc enorm si care sufera in casnicie ca un caine,sincer iti zic cu greu ma abtin sa nu ma bag,am impresia ca stau cu mainile in san in timp ce ea se topeste pe picioare..sa stiti ca o femeie poate fi maltratata si daca nu o umple de pumni barbatu-su..Dar ma abtin pentru ca singura solutie in faza asta ar fi divortul,si ea sigur nu vrea,din cauza copiilor,sa nu-i traumatizeze mai mult decat sunt..Ii urez multa multa sanatate sorei tale

Manu,de ani de zile intru la subiectul mamicilor,si de acolo stiu ca e permis oscilococcinum,daca esti racita de ex Doruta s-a facut bine cu ceai de ceapa,poti intra acolo sa te sfatuiesti cu ele,chiar daca nu te inscrii la gaska lor

Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul
neata
Doamne ajuta,clau
rozy,sanatate surorii
angy,emy,miha
emy,ce fain ..când plecati
emy,cam cat au ajuns biletele de avion?

o zi frumoasa
Lacra,am terminat cam tot ce ma tinea pe aci,azi am anulat si contractul de net,cablu deja nu mai am,acum al meu e pe net sa caute oferte la bilete,pe 26 am gasit ceva bun pt Costa del Sol,cu low cost cca 100 de euro de persoana.Mai luam in calcul sa mergem in Tenerife,dar costa mai mult si e cu escala la madrid,ne-ar costa cca 800 d euro pe amandoi..eu nu prea vreau acolo,desi e mai frumos si mai cald,dar nu cunoastem deloc si sa aterizam asa ca musca-n lapte..Eu zic sa mergem tot unde am fost in primavara asta,intr-un satuc la malul marii pe Costa del Sol,sa inchiriem acolo pt 5-6 luni,si sa mergem in tenerife intr-o mica excursie de cca o sapt..Mai vedem,mai cautam zilele astea,mult nu mai stam.

Fetele,sapt asta numa luni m-am tinut de dieta,ieri de la pranz am dat-o-n bara,pe langa pestele si cartofii la cuptor am balotat si o chifla,ca deh,era calda si miroasea..si seara fara numar,ca asa fac daca calc stramb,nu mai am frau..Azi la md hrisca,fructe de padure,miere,la pranz a fost mama la mine,si cum ii plac pastele facute de al meu..am mancat farfalle cu naut si sunculita,am baut si o bere..am mancat si un ecler,si cioco cu alune,,sa mai zic?
Maine ma scoate al meu la restaurant,deci iar pauza de la dieta..Luni la cantar Dumnezeu cu mila,ma astept la crestere
Scumpele mele,gata,m-am spovedit la voi,acu pot sa dorm linistita
Va pup pe toate,aveti mare grija de voi si de cei dragi,noapte buna!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de VentoFreddo; 13 nov 2013 at 21:21:36.
Răspuns cu citat
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
angela av (13 nov 2013), claudia22 (13 nov 2013), lacra81 (14 nov 2013), myha (14 nov 2013), rozica1965 (13 nov 2013), sherpika (13 nov 2013)