View Single Post
  #17485 (permalink)  
Vechi 15 nov 2013, 10:58:21
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de claudia22 Vezi mesajul


parca azi este
LA MULTI ANI DRAGALASA
Da,Clau,ieri am facut frumoasa varsta de...27 de ani(as vrea eu.. ).Multumesc!
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Emy.......nu te mai citez....
Sora mea are un sot excelent,nu i-a zis nici macar ''da-te mai incolo'' in cei 27 de ani de cand sunt casatoriti! Este un moldovean blajin care nu a suparat-o niciodata,d'apoi sa ii faca balamuc!
Imi pare rau pt sora ta......stiu ca sta pt copii.....dar se va pomeni la batranete in aceeasi situatie......iar copiii vor fi la casa lor si ii vor zice ca nu ei i-au zis sa stea sa sufere! Asa a fost viata mamei mele.....si acum poate regreta!
asa e..ma bucur ca cel putin acasa la sora ta e liniste,sa de Domnul sa se rezolve in bine situatia ei,ma rog sa primiti vesti bune..nu stiu despre ce e vorba,dar speranta exista intotdeauna!

Dragele mele,ieri am avut o zi foarte frumoasa,a fost ziua mea,am petrecut cu sotul in oras,maine vine o parte din familie si duminica alta,asa ca saptamana asta o tai pur si simplu de pe rabojul dietei
Ieri ne-am cumparat si biletele,plecam pe 3 decembrie,am castigat eu,mergem pe Costa del Solunde am mai fost..

Fetele mele dragi,cand aud ca suferiti,chiar daca nu ne cunoastem personal,am si eu un junghi in inima si tot astept vesti bune..stiu ca dupa atatia ani s-a creat o legatura puternica intre noi,chiar daca suntem atat de diferite,cu caractere diverse.Va pup cu drag,sa aveti o zi linistita si cat mai multa sanatate!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 8 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
angela av (17 nov 2013), claudia22 (15 nov 2013), feelix (16 nov 2013), lacra81 (18 nov 2013), manumanuela (15 nov 2013), myha (15 nov 2013), rozica1965 (17 nov 2013), sherpika (15 nov 2013)