View Single Post
  #1772 (permalink)  
Vechi 21 nov 2010, 16:36:02
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

Mie imi spui? Abia astept sa fiu la casa "mea"...a lui ma rog..
Da asa e..sunt sigura ca simtim cand e momentul. Eu asa de mult am vrut copilasi de pe la 22 de ani mi-am dorit..si n-a fost sa fie..poate la mine atrecut momentul propice, "sentimentul" ala..
Da nici mie nu mi se pare normal. SI al meu e la fel de balonat, il tot inteapa pe ici pe colo, gust rau in gura ..si el a luat numai un singur medicament , nu ca mine 5.
Cum e dieta aia dr. man?
Mda , e clar ca dupa sarbatori ne apucam de treaba. Am scris eu pana la craciun bla bla bla..dar nu prea cred ca-mi iese..si apoi mese si d-astea..vezi sa nu slabesc..
Deci am hotarat..dupa sarbatori..la treaba..cu noi!
Cred ca tot siteul intra la dieta iar dupa sarbatori
Dar oricum mie mi se pare mult..sa pun 2 kg in 5-6 zile.. dar si asa e clar ca m-am ingrasat ca mi-a zis si al meu.SI din august , daca e sa o luam asa..in 3 luni si putin..sa pun 4 kg e ca mult si e pacat.
Da ma dc in patut si intru mai tarziu..La 5 incepe pe Pro cinemaceva cu Poirot..si eu sunt moarta dupa genul asta d filme..si carti..acum citesc cele 4 carti Sherlock Holmes.
Da jocul nu e interactiv..il joci singura ..si e destul de lung(precum zice si numele) si trebuie sa cauti diverse chestii sau sa gasesti diverse chestii pe care le folosesti abia in alte capitole..e mai greoi parca fata de Syberia de exemplu ..dar acum na am dat 10 euro pe el..il joc
ne auzim mai tarziu..mai stau 5 min si ma bag in pat. Pupi.
Sper sa te faci bine cat de curand
o sa-ti trimit pe privat un link cu jocul care imi place, poate iti pace si tie, e gratuit si e simpatic
Odihna placuta, te pup, ne vedem mai tarziu!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]