View Single Post
  #1777 (permalink)  
Vechi 21 nov 2010, 16:54:08
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

ha ha..eu mai am ceva pana o sa am voie sa beau iar ...imi lipseste paharelul de vin de seara..
Tocmai acum cand s-a apuca si Fulgu de baut ..
Glumeam.
Ce noroc pe tine.. La mine se rup de numa. Acum nu mai am deloc..le-am cam papat
Si eu am mancat cu pofta...si mi-a cazut greu.
Azi cum te simti?
The Longest Journey ii zice ..cauta pe net sa vezi despre ce e.
Mai si voi la cat v-ati culcat?
Ce faceti azi?
Eu pe acasa..si la pranz la ai mei..si cam atat.
Da Roxy meu tocmai acum ti-ai gasit sa iei tratament cand am inceput si eu sa beau ! Sa nu-ti fie tie rusine sa ma lasi decat cu Emy ! Sa stii ca si ale mele erau asa si eu le rodeam pana mi-am schimbat alimentatia de tot si pap cum stiti voi ,corpul este mai curat ,mai puternic si se vede si se simte ,nu stiu unde citisem ca se vede in unghii de ce suferim ,ele de da de gol ce lipsuri avem...si limba pentru toate organele interne care sunt bolnave !
Sa stii ca acum nu mai ma simt asa de rau,dar nici iesire nu am avut si parca tot le simt in burtica ! Stomacum meu nu stie sa digere mancare gatita si mi-am ales si eu ce sa pap ! Ciuperci ! Lasa ca trece .
Pana acum acasa si cred ca nici nu plecam nicaieri ,stam in patut la caldurica ca indragostiti ! Si ne jucam cu mainile sub pilota ! Am inventat un joc nou cauta telecomanda ! Nu o gaseam dar ne era lene sa ne ridicam sa vedem unde este si dai si cauta !
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul

Noi pe langa casa azi. asa este , o vreme urata azi.
o sa mergem un pic mai tarziu in real sa facem ceva cumparaturi.
Si pe noi ne cam batea gandul sa mergem ,dar am zis ca ma duc eu maine ca oricum merg la mamii asa ca mai ma plimb si eu !
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

Spor la cumparaturi. Vezi sa papati inainte de cumparaturi ..ca noi daca mergem inainte de masa..cumparam mai mult..
Voi semanati cu al meu trebuie sa-l pun sa pape bine cand plecam de acasa ca de nu se cheltuiesc la bani !
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Vad ca fetele dorm mai mult azi..e si duminica , si vreme urata..e de inteles.
Va pup fetele..intru mai incolo..peste 1 ora..sau mai pe seara.
Duminica frumoasa.
Multumesc ,sa stii ca a fost duminica super ,in afara de incidentul de dimineata !
Si la mine este o ceata .
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]