View Single Post
  #1778 (permalink)  
Vechi 21 nov 2010, 17:21:42
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul


E superba..Seamana!are ochi verzi..eu ador ochii verziPoate p ca prima mea iubire avea ochii asa..Uite am scris aici o mica povestioara, poate scrieti si voi, imi placemult sa citesc asa ceva.
Prima iubire
M-am tampit...nu cu Crina seamana..si cu ALy
O sa intru iubita mai tarziu ..acum ma uit la film.
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul

Da Roxy meu tocmai acum ti-ai gasit sa iei tratament cand am inceput si eu sa beau ! Sa nu-ti fie tie rusine sa ma lasi decat cu Emy ! Sa stii ca si ale mele erau asa si eu le rodeam pana mi-am schimbat alimentatia de tot si pap cum stiti voi ,corpul este mai curat ,mai puternic si se vede si se simte ,nu stiu unde citisem ca se vede in unghii de ce suferim ,ele de da de gol ce lipsuri avem...si limba pentru toate organele interne care sunt bolnave !
Sa stii ca acum nu mai ma simt asa de rau,dar nici iesire nu am avut si parca tot le simt in burtica ! Stomacum meu nu stie sa digere mancare gatita si mi-am ales si eu ce sa pap ! Ciuperci ! Lasa ca trece .
Pana acum acasa si cred ca nici nu plecam nicaieri ,stam in patut la caldurica ca indragostiti ! Si ne jucam cu mainile sub pilota ! Am inventat un joc nou cauta telecomanda ! Nu o gaseam dar ne era lene sa ne ridicam sa vedem unde este si dai si cauta !

Si pe noi ne cam batea gandul sa mergem ,dar am zis ca ma duc eu maine ca oricum merg la mamii asa ca mai ma plimb si eu !

Voi semanati cu al meu trebuie sa-l pun sa pape bine cand plecam de acasa ca de nu se cheltuiesc la bani !

Multumesc ,sa stii ca a fost duminica super ,in afara de incidentul de dimineata !
Si la mine este o ceata .
Deci pe acasica..in patut..f fain asa..
E bine daca te-a ai lasat stomacul. Azi ai papat ceva sau n-ai putut?
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]