View Single Post
  #1796 (permalink)  
Vechi 13 iun 2011, 05:18:03
madiviv's Avatar
madiviv madiviv este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 aug 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 49
Dieta: Dukan
Date: 156cm, 52.3kg
Mesaje: 594
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan (partea 1)

Fetelor buna dimineata...sa aveti o zi frumoasa...a mea este....azi cea mica a mea implineste 3 ani..e o dulceeeeeeeee....
Aseara am comis-o rau...dar nu conteaza....nu am limita de timp la slabit...de azi in loc de a treia zi de PL voi reincepe PP...in 3 zile se reface ce am bagat in mine asearasi probabil voi manca sub 1000 calorii...nu o sa ma mai fortet sa bag in mine sa fac 1000 de calorii .... azi cum stau acasa o sa fac si sport...
Pe cantar ma urc maine dimineata ...azi mi-e frica
Elena felicitarile mele....arati perfect...si stai linistita ca absolut nimeni nu se va uita in concediu la kg tau in plus ....
Asa incat...reusesti sau nu sa ajungi la 60kg...trebuie sa te distrezi si sa te simti bine in concediu....kg il dai jos cand te intorci acasa....nu te strasa asa de mult....ca numai tu il vezi...restul suntem orbi
O zi minunanta tuturor
madiviv, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1507 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 990 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]