View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 11 aug 2010, 10:32:16
lovemyself's Avatar
lovemyself lovemyself este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.078
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul de cursa lunga 110 Kg - 90 Kg - Maria2480

Citat:
Anterior postat de maria2480 Vezi mesajul
Buna lovemyself,

Sa nu crezi ca sunt incapatanata dar acum ca am inceput cu 1256 calorii drept limita o sa incerc sa ma incadrez in ele. Usor, usor ma disciplinez eu. Sunt foarte incantata ca dupa o saptamana, in sfarsit mi-e foame dimineata si nu mai fac mutre in fata micului dejun. Pana acum mi-era greu sa mananc pana pe la 10.00, cand evident mancam numai prostii ( biscuiti cu ciocolata, sticksuri etc). Acum nu mi-e foame deloc si gustarea nr. 1 pe care o iau la 11, e un fel de rasfat

Ma bucur ca ai trecut pe la mine si te mai astept. Am nevoie de sfaturi si sustinere
Ideea e ca noi su functionam ca niste robotei asa..trebuie sa vezi si sa fortetzi tot odata limita cat mai mult..la numarul caloriilor ma refer..sa vezi pana unde merge treaba.
Dar daca zici ca ti-e bine asa tu stii mai bine

Oricum esti in locul potrivit..fetele o sa fie laturi de tine si o sa vezi ca incet incet o sa fie bine


Mult succes1
__________________
Nemancat noaptea II -Alexandra-
lovemyself, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1917 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1400 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]