View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 16 ian 2010, 03:24:47
Liviutzza's Avatar
Liviutzza Liviutzza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 08 ian 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mananc sanatos!
Date: 164cm, 65.6kg
Mesaje: 4.356
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: un ten sanatos si plin de stralucire!

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul


asta asa e, pana nu incerci nu ai de unde sa stii de ce are nevoie tenul tau.
eu am renuntat demult la gandul ca ceea ce imi recomanda prietenele mi se potriveste si mie, incerc si vad daca e asa.
Eu de exemplu inainte sa imi cumpar un produs,spre exemplu o cremacer mai intai esantionul ptr a o proba..si de obicei indraznesc sa cer mai multe bucatzi,ptr ca mi-am luat multe tzepe..incercand o mostra 1 zi,mi s-a parut super,dar dupa ce am cumparat produsul si l-am folosit 1 saptamana mi-am dat seama ca nu era nici pe departe asa cum credeam!Acum am primit esantinoane ptr o crema de fatza si un gel contur ochi..de la givenchi..o sa ma ajunga o luna si sincer sunt ff bunePana la urma e dreptul nostru sa incercam inainte sa folosim...de aceea nu imi este rusine sa cer si sa ma informez
Liviutzza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat