Subiect: Dieta de 8 ore
View Single Post
  #181 (permalink)  
Vechi 08 sep 2013, 08:56:31
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Dieta de 8 ore

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
mie cantarul mi`a aratat mai mult azidimineata .. dar totusi nu renunt .. de luni vreau sa o tin calumea cu portii calumea de mancare
azi am mancat pana la 7 dar maine iau prima masa la 11 si termin la 6 ca sa incep iar cu 10 dimineata oricum am mancat ce nu trebuia azi si ma voi mai atinge si maine dar de luni sunt cuminte 100% si poate mai imi trece si din febra ca sa ma apuc serios de sport

m`am si masurat la burta si eram super ok .. asta ma bucura .. si nu simt absolut deloc foame ... ma asteptam sa fiu flamanda, sincer totusi nu stiu daca e de la dieta sau altceva, dar mi se pare ca am avut un somn mai bun zilele astea am dormit ieri dimi pana pe la 10 fara ceva deci numai bine ca dupaia am luat si MD
Daca ai crescut la cantar,sigur ai abuzat de ceva ...Eu de cand m-am apucat de dieta asta,am avut stagnare de la mamaliga,dar crestere niciodata.....si am mai mancat si eu cate ceva dulce uneori......dar nu cantitati uriase.....Asa ca,vezi ce ai mancat ieri ca sa iti dai seama la ce sa micsorezi cantitatea!
__________________
Răspuns cu citat