View Single Post
  #18209 (permalink)  
Vechi 12 aug 2013, 09:59:55
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca Vezi mesajul


Buna seara Rozi si Angela !!!! sunteti pe aici ?????
Si la mine netul merge foooarte greu ....de 5 ori am inchis azi calculatorul .....
Caldura mare si la noi ....Poate de duminica se mai racoreste asa cum se preconizeaza ......
Cum merge cu slabirea .....?????
Eu ...e de stiut, e perioada cand nici nu mai incerc sa slabesc ...ieri am avut o cadere nervoasa ....dureri de cap ,stomac ,voma .....a murit la noi un baiat de 18 ani in accident de masina ...si mi-am dat seama ca nu mi-a trecut .......mi-au revenit starile ...si mai ales m-am pus in situatia mamei care astepta rezultatul de la doctor ..pe holurile spitalului si care la cteva ore de la accident a primit ...,,verdictul''...e asa de slaba si amarata saraca mama ...e terminata complet .....
... imi pare rau Vio... saraca mama baiatului...Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca!... si la noi a murit un baietel de 4 ani...l-a calcat o masina..tatal il lasae in masina si coborase sa-i cumpere inghetata..cand a vazut ca vine tatal lui cu inghetata a deblocat usile la masina si a sarit in fata la o masina...a murit pe loc...ciudat este ca-m urma cu o sapt.si ceva inainte de-a murii,baietelui intreba mereu cand e in 7 pt.ca atunci el tebuie sa plece la Doamne ,Doamne... bineanteles ca abea dupa moartea baiatului si-au amintit de intrebarile lui...atunci doar i-au zis ca n-o sa plece niciunde ... e ciudata uneori viata si semnele ce ni le trimite cel de sus...baietelul a murit in data de 7 ,asa cum zicea ca trebuie sa plece...
__________________
Eu vreau,pot si voi reusii...
1 Martie 2013 8.03. 15.03
bust - 99 cm -3 - 1 - 0
talie - 83 cm -3 - 3 -1
colac - 91 cm -1 - 3 - 2
fund - 100 cm -3 - 1 - 1

la jumatatea dietei Bruma(3 sapt.)
95 bust
76 talie
85 colac
95 fund

ultima zi din cele 6 sapt.dieta Bruma
91 bust
71 talie(nu am reusit sa cobor sub 70)
79 colac
91 fund
Acest membru apreciaza mesajul lui angela av: