Subiect: Jurnal Lavydor'
View Single Post
  #183 (permalink)  
Vechi 29 mai 2010, 18:08:20
Despi's Avatar
Despi Despi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 60kg
Mesaje: 98
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Lavydor'

Heeeeeei Lavy ,ce mai faci ? ..Mi-a fost dor de tine ,eu ma pregatesc sa plec acasa,dar e o ploaia cu galeata afara si eu sunt venita cu bicicleta la servici .Cu mancarea n-am fost bineinteles cuminte..si in plus ,am mai si fumat,dar sa ma laud !Joi am fost 1 h la aerobic ,stii ca ti-am zis ca vreau sa-mi fac abonament ,mi-a placut tare mult ,dar acum am febra peste tot .Intr-o ora ne-a rupt aia ,curgeau apele pe mine...Si am venit si in 2 zile cu bicicleta la munca,asta a fii a 3a ,si fac 40min la dus,40 la intors ..si imi si place foarte mult...a ..si miercuri am fost pana la facultate cu bicicleta ..am facut cam 1h si ceva dus,1h si ceva intors..E ceva,nu?
Maine si poimaine sunt acasa...poimaine ma duc iar la aerobic:..dar sa vad cu mancarea,ca azi am bagat ca migu `,de dim portocoala ,cu un pahar mare de lapte ,apoi la ora 14 omeleta cu carnaciori facuta in tigaie de teflon plus branza si o rosie ,am mai mancat niste biscuiti digestivivreo 10 ,2 crochete fitness ,d-alea din faina graham si seminte ...iar la 18.30,3 sarmale..Sa vedem ce mananc acasa ,mai ales ca luni incepe postul ..Te puuup si sa ai grija de tine .O seara frumoasa si un weekend minunatel
Despi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1804 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1287 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat