View Single Post
  #1837 (permalink)  
Vechi 05 feb 2012, 18:34:47
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Helauuuuuuuu..........despre ce e vorba ?........ca am ramas in urma cu stirile protv.......
pai despre ce sa fie vorba mai Rozel: despre doua femei foarte frustrate pe care le doare despre altele. Dupa cum vezi, nesimtirea are cote nemarginite si are tupeul sa vina la mine in jurnal si sa ma jigneasca. Adevarul e ca buna cuviinta e greu sa o inveti si sa o detii. Nesimtirea vine la pachet de obicei. Fiecar euita..uita ca are in famile persoane de suta de kile ..sau uita ca au avut canva aproape suta de kile. Dau sfaturi pe tonuri ridicate de parca detin adevarul absolut.

E probema mea daca am ajun sla 80 de kile. Nu este problema ta miras..lasa-ma pe mine si vezi-ti de ale tale. Eva trebuie sa-si corecteze tonul cu care vorbeste. Nu m-a deranjat numai pe mine si pe foarte multe fete de pe acest site.
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].