View Single Post
  #1840 (permalink)  
Vechi 22 nov 2010, 12:27:02
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
BUna dimieneata, dragelor, eu azi sunt cu curatenia ..Sa vedem daca e si ea cu mine, ca am zis ca nu intru pe forum, stiu ca "ma tineti" din treabaPe urma am zis:e, lasa, numa asa putin, cat iau md, sa salut fetele...Sa ma goniti in suturi de aici, ca am treaba
Hai sa zic si ce pap azi, sa nu fiu prea off-topic
Md(acuma)-omleta din 2 albusuri cu salata de rosii, castraveti si ceapa verde(m-a usturat si in..) si 2 wasa 24%
gustare-corcoduse si gutuie
pranz-ciorbitza de vacuta cu ceapa verde
gustare-4 nuci braziliene
cina-tot ciorbita...sau daca nu mai ramane somon afumat cu salata
Pup, o saptamana minunata!!
Buna Emy ! Sper ca ai iesit deja din casuta ! Ca tot venii vorba de mancare ,azi ma simt super,am avut iesire dimi si am burtica goala si deja am papat 4 bucati de prajitura ! Si 2 pere ! Pe la ora 14 imi fac o salata mare ca am pofta ,si seara vad eu ce rontai cu multe calorii .
Sa stii ca eu nu am nimic de la ardei iuti...ar trebuii sa usture rau ,dar ..nimic,,cred ca uleiul de masline care-l beau dimi pe stomacul gol pentru iesire unge pe acolo ! Sa stii ca si eu sunt inebunita dupa ceapa verde ,dar nu am mai papat de asta vara ! Aaaa mi-am adus aminte ca mai am gulii in frigider sa vezi ce rontai la ele !
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
ah, poze cu papa mea de ieri si azi la album
Le-am vazut,arata bine de tot ,ti-am zis eu ca daca mai ma uit ma mancarea ta o sa ma apuc sa pap si eu mancare gatita uite ca deja am inceput,ciupercile,prajitura cu mar ,,,sunt gatite ,dar nu renunt la mancarea mea ! Asa 10% pap si eu gatit, aha si crevetii ,vezi ca pap bine si eu acum
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Fulga, ti-ai schimbat semnatura vaca d ela avatar e caraghioasa, se uita exact ca..vitelul la poarta noua da aia de jos care topaie e f tarese vede ca vin sarbatorile
Ms de tratatie, vreau ceaiul cu lamaie ca tare bine arata
O zi buna si frumoasa, draga mea!!

Da Emy este tare haiosa ! Asa trebuie sa fim si noi mereu ,vesele ca vin sarbatorile ! Multumesc mult !
Gata , fete scumpe, pauza de masa, va pup si ne vedem mai tarziu!!sau deseara..
Te asteptam Emy drag si scump ! Si eu o sa mai ies iar o sa intru,....trebuia sa merg la mamii azi dar am stat sa vb soacra cu cumnata pe net ca nu stie sa umble ! Dar maine merg la mamii meu !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]