View Single Post
  #1850 (permalink)  
Vechi 22 nov 2010, 13:01:54
Alynuta's Avatar
Alynuta Alynuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

[QUOTE=Fulguta;411995]

Buna Aly ,hai mai Alynuta tocmai cand am scos si eu vacile nebune ....tu o dai in bara ?
Lasa ca de azi sunt sigura ca o sa-ti revii singurica,cum mai ziceam si in alt mesaj aseara ,o sa vreti singurele sa slabiti ,fara vacile nebune....
Si cu bicicleta ce faci ? Mai iti iei alta ?

Sunt tare suparata pt. bicicleta ,parca n-am niciun noroc la ele.Mie mi-e greu sa fac alte exercitii ,si bicicleta actiona chiar asupra muschilor unde aveam eu nevoie. Il pun pe-al meu s-o desfaca.

[QUOTE=incognito;412010]
Ei welcome to the club Las ca daca nu se intampla in fiecare zi..nu-i asa mare baiul.

Asa am zis si eu,acum revin la dieta cuminte.
Neata fetele..incep sa cred ca al meu cantar a luat-o razna..ieri 55..azi 54 fix..Se intampla..lucruri cu organismul meu..Dzeu stie ce ..

Si eu am treaba cu oscilatiile.
Gata iubirea mea nu te mai invinovatii stiu ca iti pare rau ca nu ai rezistat,dar azi este o noua zi ,nu te mai gandii in urma la ce a fost ! Pup dulce !Uite Aly meu sa zambesti putin,vezi ea nu are nici o treaba !


Fulgule ,nu sunt suparata,am vazut ca se poate si mergem mai departe.


Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Fetelor , dupa cum vedeti...(avatar, semnatura,tickerele)..mie mi-a venit pofta de Sarbatori si as vrea sa ninga cu fulgi mari de tot
Dar sa fie cald ..daca se poate..
Si eu vreau sa ninga
Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Si eu vreau sa ninga, sunt precum un copil cand ninge, mai ales prima data!
Si eu ma bucur de primii fulgi de nea.Parca ma intoarce in copilarie.
Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Fete dragi, azi am facut curatenia saptamanala la perusi, ii duc cu colivie cu tot in cada, le scot fundul coliviei si le pun jos un capac de la sapuniera si ei se balacesc ca in piscina!(fac asa de vreo 3 saptamani) Am vrut sa ii pozez dar am zis sa nu ii deranjez, erau asa scumpei!
Acum studiez un inventar si ma mai uit si la voi
Sa le faci poze.
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]