View Single Post
  #1859 (permalink)  
Vechi 11 aug 2011, 14:55:44
DrIulia2010's Avatar
DrIulia2010 DrIulia2010 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 173cm, 55kg
Mesaje: 2.451
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 17 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...

Citat:
Anterior postat de Aida35 Vezi mesajul
damo merci la fel cand pleci?

vera uite ca stau pe ace cu biznisu , m-am inpotmolit si stau pe loc ...
... Cu gradina aseara cat am udat RX s-a inoroiat pana la genunchi , azi s-a rahatit pe el plus dupa ce l-am schimbat/spalat s-a udat ca a deschis apa de la cabana , face toate nebuniile cat eu ud si imi da si mai mult de lucru. Aseara am plantat 3 tufe sunt curioasa daca se prind ca din plantele ce le-am cumparat am avut 3 margarete ca mie imi plac la nebunie si vad ca toate 3 se duc (una e deja uscata) si azi mi-am facut curaj si am rupt 2 fire de flori de piatra , alea micute si colorate care impanzesc tot , la noi sunt foarte multe in fata caselor dar imi este tare rusine sa fur am luat 2 firicele sa vad daca se prind asa ... daca se prind o sa cer. Culmea ca la cimitir am plin in jurul cavoului + alte plante dar nu pot sa iau de acolo sa aduc acasa ...
Sticle nu am mai plantat ca nu mai am unde ca am deja 15 buc (sa vedem cate se prind) dar trebuie distanta intre ei ca unii cresc cat mine de inalti , altii cataratori si cativa normali ... nah , dar daca zmeu se tine de promisiune pentru saptamana viitoare atunci o sa am loc de plantat minim 30 de sticle

Nu stiu ce pisici am ca nu am chef de nimic si tare ma plictisesc , probabil unde nu mai am atata treaba si alergatura

Daca te plictisesti hai la Cta,sigur nu te mai plictisesti.

Aaa,ma scuzi,nu am salutat,ziua buna.
__________________
"DEFINITI-VA MAI BINE PERSONALITATEA,SI VETI SLABI MAI USOR"
DrIulia2010, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2188 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1671 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]