View Single Post
  #1864 (permalink)  
Vechi 13 nov 2010, 08:56:57
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)

in sfarsit am si eu o zi mai libera am fost dimineata la tata la spital i-am dus mancarica,a papat si apoi m-a trimis acasa ca cica se descurca el..acum abia la pranz mai merg sa-i dau sa manance si apoi ma duc cu sotul p seara ...ca urmeaza sa-l tunda si sa-l barbereasca(am scapat si de asta)..propriu-zis era vb sa stea sotul cu el la noapte dar a zis ca il tine pana p la 23.00 si apoi il trimite acasa...asa ca tatal meu e bine,s-a adaptat situatiei,i-a revenit culoarea in obraji...ieri a fost mai greu si pt mine,si pt el ca cine il suna ii venea imediat sa planga,iar eu daca il vedeam asa incepeam si eu...dar azi s-a prezentat mult mai bine si mai bine dispus....

asa ...si acum o veste buna si pt mine:toata saptamana asta am mancat numai aiurea si neconform si la ore aiurea.si surpriza azi cand m-am suit p cantar mi-a aratat 88.0 kg...deci am mai dat jos cateva sute de grame...
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante