View Single Post
  #1878 (permalink)  
Vechi 24 aug 2010, 15:26:01
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
Salutare, buna dimineata
Nu te acompaniez la cafea pt ca am de gand sa le raresc
Buna Nico !
Ce frumos ca deja le raresti ! Felicitari !

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
neata Fulguto,
sfecla...yamii bun de tot....
spor la treaba
Buna Crinuta !
Da foarte buna,mai ales coapta,socra mea imi spunea sa o fierb sa imi fie mai usor,dar nu are acelasi gust imi simte lipsa a sunat deja de 5 ori sa ma intrebe cand ajung acasa ! Mersi sa stii ca am avut spor si la cumparaturi 2 drumuri si la treaba si inca nu este seara !

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
Despre cantar..ce sa zic..ca la noi..oscileaza, nici eu nu m-am urcat de frica, ca mi-a cam crescut burtica, sigur nu mai e 69.9kg..tot zic..maine ma urc..dar la cum mananc...nu imi vine sa vad 71,......Am avut si niste petreceri zilele astea, maine la fel tort ..etc..Dar revenim noi mai incolo...dupa ce te intorci tu la munca
Aha te tii de petreceri ! Glumesc ,de multe ori nu ai ce face Crina ,lasa ca vine si Aly si impreuna reusiti !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]