Subiect: Jurnal Lavydor'
View Single Post
  #188 (permalink)  
Vechi 04 iun 2010, 18:50:17
lavydor's Avatar
lavydor lavydor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mai 2010
Locaţie: Pordenone, Italia
Vârsta: 43
Dieta: Personalizata
Date: 163cm, 56kg
Mesaje: 877
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Lavydor'

Citat:
Anterior postat de LicuriciColorat Vezi mesajul
ohh nu ma intreba
cantaru luni imi arata cu un kg mai mult,ma canataresc iarasi luni,si nici chef de dieta nu am,am o stare aiurita,nu as manca cine stie ce,doar ca as manca altceva nu ce am pt dieta,oricum incerc sa raman undeva la mijlocnici dieta nici festin
poi nu stiu ce sa zic,incerca sa gatesti daca ai timp ,sa improvizezi,mie imi place bucataria,as sta toata ziua in ea dar nu prea pot
bravo pt sport:*
poopa
Dar nu stii ca luni m-am trezit cu 2 kg in plus? Sa leshin, am dat "zvon in tara"..eram disperata de viata si miercuri si-a revenit (tranzit ..)Nu prea iubesc bucataria sa stii si m-am saturat de legume, de carne fiarta, de salate (mi-am luat Tabasco ca se ard mai repede calorii daca mananci condimentat..am citit pe eticheta, este ok nu contine conservanti si alte...Eeeeeeeee) dar sunt trista, deprimata, vreau o inghetata cu frructe confiate, vreau 2 patratele de ciocolata, vreau biscuiti, vreau ALTCEVA.
Nu vreau sa cedez dar eu din martie inclusiv nu am pus in gura ceva dulce sau biscuiti sau orice de genul asta, doar salate, legume, fierturi si suntem in iunie, nu imi mai gasesc nici o bucurie, ce sa ma fac Licuriciule?
Răspuns cu citat