View Single Post
  #1883 (permalink)  
Vechi 24 sep 2011, 17:09:41
Asistenta81's Avatar
Asistenta81 Asistenta81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 aug 2011
Locaţie: Ploiesti, Romania
Vârsta: 42
Dieta: Personalizata
Date: 150cm, 53kg
Mesaje: 750
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 100-110 kg

Citat:
Anterior postat de roxanita Vezi mesajul
am inceput dieta dukan in 22 iulie , ma tin de ea sfinteste , fac miscare , beau apa , nu gust , nu ciugulesc , nu mint , nu injur acum glumesc
la inceput am dat repede jos dar in ultimele saptamani doar cate 1 kg 2 pe saptamana
am tinut n diete bineinteles nu le-am sfarsit niciodata acum e altfel , de data asta nu ma dau batuta
Iiti multumesc f mult de raspuns......sa sti ca acum ma documentez si eu de aceasta dieta si sa vad...pot sau nu sa ma tin de ea?...oricum multa bafta....

Faci sport...ce anume mai exact?....sincer mi se pare ca in 2 luni ai dat enorm jos...si eu cand ma gandesc ca vreau sa mai dau jumatate de kg din cate ai dat tu jos....dar e asa de greu......uneori mi se pare ca stagneaza kg-mele astea....asa este...si sportul conteaza dar de maine ma apuc la si mai mult sport ca pana acum"frunzaream"...asa ca tre sa-i dau bataie...vreau sa slabesc in acelasi timp sa imi tonific corpul....dar intai de toate sa slabesc...sa nu ma mai vad cu surplusuri si apoi altfel pot vorbi de tonifiere si mentinere....daca te uiti la cele 2 poze ale mele...vei vedea dc sunt asa disperata de slabit....

Ultima dată editat de Asistenta81; 24 sep 2011 at 17:13:45.
Răspuns cu citat