View Single Post
  #1889 (permalink)  
Vechi 27 aug 2013, 19:53:38
CCristina D's Avatar
CCristina D CCristina D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2012
Locaţie: Sighisoara, Romania
Vârsta: 36
Dieta: RINA...the end
Date: 165cm, 74.6kg
Mesaje: 4.034
Aprecieri acordate: 5.220
Am fost apreciat(a) de 3.436 ori in 2.551 mesaje
Implicit Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul

Of iubita mea, chiar ma gandeam la tine...ma timteam vinovata ca n-am mai trecut pe la tine sa te salut, apoi am realizat ca nici tu nu prea mai ai timp de scris...se slabeste si cu dieta personalizata daca ai grija ce si cat bagi in gura...ai vreo zi libera? poti face un compromis sa faci o data, de 2 ori sport pe sapt...eu am ceva timp de cand n-am mai facut deloc...am dormit o ora si ceva sa-mi revin, ca altfel umblam ca o curca beata pe aici fara niciun spor...te pup si te imbratisez, fug la "treburi"
Nu am prea apucat nici eu sa mai intru....
Azi am intrat si vreau sa-i spun ca am adormit cu laptopul in brate de oboseala....si l-am lasat deoparte si o jumatate de ora am atipit si eu...tare bine mi-a prins, ca sunt mai fresh....altfel, ca o curca eram si eu
Am liber de 2 ori pe saptamana....saptamana asta am sambata si duminica

cred ca ma duc sa fac o jumate de ora de sport
Te puppp, o zi usoara pe maine!!
__________________
Jurnal Criss C
CCristina D, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
CCristina D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2230 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1713 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui CCristina D:
LOREDANA99 (27 aug 2013)