View Single Post
  #1893 (permalink)  
Vechi 05 oct 2010, 21:38:34
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Jurnal nicoleta 100

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul

Salutare !
Nu suntem bine deloc! Azi noapte bebe a vomat din nou ,pe la 04.00!!!Si la 05.00 am vomat si eu!!!Si azi ma simt ca naiba! Nu am putere sa fac sport! nici nu am putut sa mananc ,decat un mar!! Acum beau un ceai!!! Sa vad cum ma simt dupa el! Si apoi vreau sa ma pun in pat langa Robert!!!
Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul

Salutare!
Si eu ma bucur,doar ca eu am insistat sa ii dea ,ca daca nu doctorita il mai tinea sa vada daca nu face varicela!
Eu ?Sa vad cum pot ajunge ! Ca in seara asta nu era si nu ii stiu numarul de telefon ,pentru ca nu am prea fost la ea in viata mea ,doar in timpul sarcinii!!!Si mai nou trebuie sa mergi cu programare!Trebuie sa fac rost de nr de telefon!
Pupici!!!
Buna seara Nico !
Iti doresc multa sanatate si tie si lui bebe ca aveti nevoie de ea ! Am citit ce rau ti-a fost aseara si azi ca nu ai prea putut manca ,dar prajitura cu mar a intrat ?
Pup dulce fata frumoasa si nu te neglija,am vazut ca te-a certat si Ralu un pic !
Ce bine ca bebe nu are varicela ! Noapte buna !

__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]