View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 24 iun 2010, 11:04:42
strawberry's Avatar
strawberry strawberry este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Date: 173cm, 78kg
Mesaje: 129
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Cererea in casatorie...

mie mi-ar placea sa ma ceara in acelasi mod in care m-a intrebat daca vreau sa-i fiu iubita oficial si sa lasam joaca deoparte
a fost atat de romantic si niciun iubit dinainte celui actual nu mi-a spus in modul asta. a fost ceva unic, f. romantic si frumos de am zis ca mor acolo.
m-a cerut de iubita exact in ziua cand ne-am vazut prima data face 2 face. ne-am intalnit in busteni si vroiam sa-l duc la Manastirea Caraiman, dar ne-am oprit la mijlocul drumului. am zis ca sa bem apa, am baut si el a vrut sa faca o demonstratie de parkour, pentru ca practica parkour. si pentru ca am vazut ce vale era, am zis ca nu si l-am luat instinctiv de mana si l-am tras spre mine. am rosit toata si-mi batea inima atat de tare incat nu am stiut cum sa o opresc >.<
s-a asezat pe un genunchi, cum ar veni, mi-a luat mana in mana lui si s-a uitat la mine si m-a intrebat daca vreau sa-i fiu iubita am ramas masca cateva secunde, dupa care am zis da fara sa evit si ne-am sarutat a fost asa de romantic
nu pot sa uit asa ceva.
si daca ar fi sa fiu ceruta in casatorie, tot asa as vrea
strawberry, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2375 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1858 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat