View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 02 ian 2011, 14:12:04
Crissxoxo's Avatar
Crissxoxo Crissxoxo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 02 ian 2011
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 28
Dieta: O dieta cu multa apa si mancat mai putin [ imi pun in farfurie cat vreau sa mananc numai jumate]
Date: 165cm, 94kg
Mesaje: 3
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Question Re: Capsulele cu ceai verde

Buna , eu iau capsule de ceai verde concentrat de mai bine de o luna..deci am terminat o cutie si inca 10 pastile din a2a cutie..si am slabit 3 kg fara miscare pentru ca nu am avut posibilitatea sa merg sa fac un sport..ceva , deci ma gandesc ca daca faci si miscare in acelasi timp dai jos mult mai mult. Eu vi le recomand pentru ca nu sunt excesiv de scumpe , nu au ce rau sa va faca si daca inainte de culcare ati mai bea si o cana de ceai verde fara zahar , eventual miere ar fi super... Si am o intrebare: stie cineva daca dupa 2 luni trebuie sa te opresti? ca eu am intrebat la magazinul de naturiste cat pot sa le iau si mi.au spus ca pot sa le iau 2 luni si apoi sa fac pauza un an , deci stie cineva daca este adevarat?

important: se ia doar o pastila pe zi!
pastilele costa aproximativ 15 lei , 30 de pastile
Crissxoxo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2299 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1782 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1266 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat