Subiect: JURNAL Lacra 81
View Single Post
  #1905 (permalink)  
Vechi 07 iun 2012, 07:04:16
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: JURNAL Lacra 81

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Pe fruntea mea scrie weekend = abateri.
Sapt. asta nu mai plec nicaieri, sunt curioasa cum ma prezint luni
Lacramioara , te pup,nu stiu daca mai intru zilele astea.Intru eu cand imi revin, sau poate mai intru asa mai scurt.
Si vreau ca aunci cand intru sa vad un rezultat frumos la tine
aly,in we ,mai ales vara ,e f greu ..sunt multe tentatii
eu aveam we conform rina dar fiind mosii si tb dat de pomana ..am facut sarmalute din foi de vita noua si placinta ...mi-a fost greu sa nu pap mai ales dupa o zi la vie
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Multumesc de incurajari
cu placere ,iubita
Citat:
Anterior postat de grasuta1961 Vezi mesajul
Buna Lacra !! Sa stii ca nu tin iar Dukan ,ci o dieta inventata ,daca pot sa spun asa de Mari.O sa vad rezultatele sambata dimineata la cantar.Cert e ca mancam aiurea si aveam nevoie de o noutate si cum se apropie plecarea sper sa mai dau si eu jos 2-3 kg.La inceputul anului imi propusesem sa ajung la 1 iulie la 65 kg ,insa uite ca nu m-am tinut de cuvant.Acum am mutat data pentru sfarsitul anului si sper ca data asta sa ma tin de cuvant.
miha,tb sa avem un plan ..chiar si inspirat din diete celebre ca altfel nu merge treaba
succes

neata
am terminat prima zi de vit cu bine ...urmeaza a II a
azi ,dnul C mi-a aratat 69 desi ieri era ceva mai jos dar vin si rusii asa ca ..sper ca am mai putin
o zi frumoasa

azi o sa pap mere,pepene galben ,nelipsita salata cu rosii,castr,spanac ,ceapa......si dovleceii la gratar ..si ei nelipsiti cu sos de usturoi sunt dementiali
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].