Subiect: Jurnal Lavydor'
View Single Post
  #192 (permalink)  
Vechi 04 iun 2010, 19:57:54
lavydor's Avatar
lavydor lavydor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mai 2010
Locaţie: Pordenone, Italia
Vârsta: 43
Dieta: Personalizata
Date: 163cm, 56kg
Mesaje: 877
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Lavydor'

Citat:
Anterior postat de LicuriciColorat Vezi mesajul
deci in loc de ovaz,incerca altceva care nu trebuie macinat
de exp seminte de in si tarate,amestec de cereale(contine tot felul de seminte),si da isi ia dulcele din fructele confiate,cred ca iasa o minune,poti pune o lingura de miere sa se lege,putina cacao sau ceva oricum
in legatura cu inghetata dietetica ,poti face asa: din frisca cu putin zahar amestecate cu fructe,iasa cremoasa zic eu,am auzit ca iese buna
intreab-o pe Mira,ca ea a facut,si arata chiar foarte bine
atunci incerca sa fii altfel:incerca sa gusti,doar sa gusti si din papica lor,e rau sa iti privezi corpu de anumite pofte
oameni suntem,nu mai fii asa drastica cu tine
in legatura cu asta,nu ar trebui sa-ti fie rusine sa te dezbravi,mai ales de iubi tau,pun pariu ca el te iubeste oricum,si ar trebui sa apreciezi asta(in ziua de azi....baietii nu mai apreciaza si altceva decat corpu,nu generalizez,dar traim intr-o lune in care ambalaju conteaza enorm,cei sub........insa mai exista si baietii klumea)
eu zic sa te accepti asa cum esti
sincer nu stiu de ce te vezi tu asa,mie mi se pare ca arati bine la picioare,incerca sa iti impui sa-ti placa picioarele tale,zi-ti in fiecare dimi fraza:'ma iubesc asa cum sunt,sunt frumoasa si slaba',sa stii ca desi pare o prostie pe mine chestia asta ma ajutat enorm in momentele cand ma uram
O sa incerc batoanele de cereale, alea ma tenteaza cel si cel mai mult! Daca fac si reusesc sa arate bine voi posta o poza doua.
M-am mai calmat putin legat de mancare. legat de ambalaj si continut, eu pot sa spun cu mana pe inima ca ma simt cea mai norocoasa femeie din lume, am cel mai bun barbat care ma ADORA asa cum sunt, pentru ceea ce sunt, pentru ceea ce suntem impreuna si daca as avea 50 sau 70 kg nu ar schimba cu nimic. Mereu imi spune cand ma vede disperata:"macar odata daca te-ai vedea prin ochii mei si ti-ar fi suficient!" Sunt topita dupa barbatelul meu si nu vad viata fara el
Răspuns cu citat