View Single Post
  #1920 (permalink)  
Vechi 24 oct 2011, 10:19:33
vera37's Avatar
vera37 vera37 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 30 nov 2010
Locaţie: Calarasi, Romania
Vârsta: 50
Dieta: o alimentatie sanatoasa
Date: 164cm, 86kg
Mesaje: 21.470
Aprecieri acordate: 1.528
Am fost apreciat(a) de 1.304 ori in 950 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 100-110 kg

Citat:
Anterior postat de andrylici Vezi mesajul
Hello! Am revenit cu forte proaspete. Astazi s-au incheiat cele 2 saptamani in care am mancat numai proteine iar rezultatele regimului au fost spectaculoase. A meritat cu adevarat sa-l tin. Am reusit 8.1 kg in 2 saptamani si am mancat orice fel de proteine, inclusiv bacon si friptura de porc, branza de oaie grasa etc. Acum incep faza in care mananc 1 zi proteine, 1 zi de proteine si legume. Sper sa dea rezultatete macar pe jumatatea celor 2 saptamani de proteine.
Vera, vad ca mai ai putin si ajungi la greutatea dorita. Ti-am vazut si poza, arati minunat. Esti o inspiratie pentru mine si un model pentru toate persoanele din comunitate. Succes in continuare.
buna! si bine ai revenit cu forte proaspete si cu scaderi spectaculoase
sa inteleg ca tii Dukan?
multumesc frumos de complimente, inseamna ca suntem la aceeasi greutate, nu-mi dau seama dupa ticker
bafta multa si tie
vera37, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1773 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1256 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 999 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat