View Single Post
  #1931 (permalink)  
Vechi 16 iul 2011, 07:39:45
ioannaa96's Avatar
ioannaa96 ioannaa96 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 15 iul 2010
Locaţie: Petrosani, Romania
Dieta: Mancare sanatoasa & Sport
Date: 162cm, 53.1kg
Mesaje: 26
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Liga adolescentelor slabute

Citat:
Anterior postat de dennisa Vezi mesajul
Defapt..ceea ce ma face sa.mi doresc sa slabes asa mult..e defapt grosimea picioareleor..in special a gambelor..am 38-40,nu mai stiu sigur l circumferinta gambei.burta n.am..am in talie 64max.de aceea,va implooooor,pe toate cele cu gambele groase...sa.mi spuna ce.au facut sau ce fac ca sa le subteze,macar umpiiiiiiiiic.mentionez ca incep sa alerg!zilnic!promit.solemn.
Pentru gambe tot ce ai de facut e cardio si tonifiere. Alergatul iti face foarte bine, poti merge cu bicicleta, poti sa descarci filmulete cu tae-bo, tot cardio e. Uitate in sectiunea sport a forumului, acolo sunt mai multe denumiri si detalii.
Si eu am gambe relativ mari zic eu, doar ca sunt mari pentru ca daca imi incord umpic gamba sau stau pe tocuri mai inalte se vad frumosi conturati muschii. Chiar ieri la o expozitie ma intreba o prietena : "cum imi sunt picioarele?" si statea pe langa o alta tipa care nu facuse sport niciodata, era foarte sedentara dar avea un metabolism bun. Si sti ce ? Amica mea cu toata ca avea picioare mai groase erau mult mai frumos formate, muschii se vedeau mult mai frumos si ii dadeau un aspect mult mai sigur. Asa ca nu e mereu o problema neaparat de slabit .
__________________
You've got to say, I think that if I keep working at this and want it badly enough I can have it. It's called perseverance.